Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co nowego w szkole

Trwają prace przygotowawcze do remontu budynku Stowarzyszenia przy ulicy Warszawskiej 59 w Kwidzynie. Usuwana jest stara i niewydolna instalacja grzewcza. Wykonano też otwory wentylacyjne, których do tej pory nie było. Wykonano instalację elektryczną w piwnicach  (zdewastowana przez wandali przed zakupem przez Stowarzyszenie budynku). Zainstalowano oświetlenie dziedzińca oraz kamery monitorujące na zewnątrz budynku. Prace te wykonują członkowie Stowarzyszenia.

W dniu 8 stycznia 2014 Prezes Stowarzyszenia spotkał się z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków, który przyjechał do Kwidzyna. Omówione zostały zamierzenia Stowarzyszenia względem budynku oraz konieczność wykonania remontu tego cennego zabytku. Konserwator Wojewódzki zwiedził budynek i teren przyległy, wpisany do rejestru zabytków.

Od marca zaczynają się zapisy do szkoły. Wkrótce pojawi się strona internetowa szkoły, na której będą zamieszczone wszystkie informacje dla rodziców. Ponieważ szkoła będzie w trakcie remontu, zwiedzanie możliwe będzie jedynie wirtualne.

Zapraszamy na stronę internetową szkoły - ksp.szkola.pl