Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

List Zarządu Polskej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich

POLSKA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ RODZIN KATOLICKICH

im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

30-898 Kraków,  ul. Ks. Jana Kusia 8A

                                                                                           

                                                                                                                Kraków, 10 sierpnia 2019 r.

                                                            LIST OTWARTY

          ??Jeśli przyjdą niszczyć Naród, zaczną od Kościoła, gdyż Kościół jest siłą tego Narodu..?

                                                                                                                 Sługa Boży Stefan Kardynał Wyszyński

 

                Dziś, w miarę poprawy sytuacji Polaków, poprawy sytuacji każdej naszej rodziny, coraz bardziej daje znać o sobie agresywna ideologia gender. Radykalne bezbożnictwo krzykliwie atakuje Bożą Prawdę, a w miejsce czerwonej zarazy wkracza tęczowa. Inżynieria społeczna, zaprogramowana i sowicie sponsorowana przez możnych tego świata, wspierana przez międzynarodowe koncerny, stanowi narzędzie, za pomocą którego wyznawcy ideologii LGBT dążą do przemiany struktur społecznych, zmiany sposobu myślenia, wartościowania. Próbują stworzyć alternatywę dla naturalnej rodziny i przejąć władzę nad młodym pokoleniem Polaków. Naśladując logikę komunistów, w imię ?tolerancji?, domagają się pełnej akceptacji dla swoich obłąkanych racji, domagają się publicznego potwierdzenia prawa do ciężkiego grzechu sodomii oraz żądają wyrzucenia Boga i Kościoła z przestrzeni publicznej. Wspierają ich w tym aktywnie środowiska wyznające totalitaryzm światopoglądowy, dla których nie ma nic świętego i wszystko jest dozwolone.

W tym trudnym czasie Naród i rodzina potrzebują szczególnego wsparcia tak, jak przed laty ostoją Narodu był Sługa Boży Prymas Tysiąclecia - Kardynał Stefan Wyszyński, który zawierzał wszystko Maryi Królowej Polski i nie wahał się zdecydowanie świadczyć o tym, co jest dobre, a co złe.

Dziś na kanwie wspomnień o bohaterskich Powstańcach Warszawy, zdecydowane słowa prawdy padły z ust Metropolity Krakowskiego ? Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który dał wyraz temu, że nie może być kompromisu między ideologią LGBT a chrześcijaństwem, a chcąc zachować wolność trzeba się przeciwstawić neomarksistowskiej ideologii, która próbuje zawładnąć współczesnym człowiekiem.

            Jako katolicy zorganizowani w stowarzyszeniach rodzin katolickich, wyrażamy ogromną wdzięczność Arcybiskupowi Jędraszewskiemu za odważne, krzepiące słowa i nazwanie zła  po imieniu. Modlimy się w intencji Arcybiskupa i Kościoła, niech nasz Patron ? Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński - wstawia się za naszym Narodem, niech uprasza siłę dla naszych Pasterzy i nauczy nas wołać ?non possumus?, kiedy siły zła uderzają w Kościół i prawdę o naszym istnieniu i naturze. Niech Prymas Tysiąclecia wspiera nas, byśmy potrafili szanować godność każdego człowieka, nawet tego, który zdradził, ale byśmy nie pozwalali na bluźniercze ataki tęczowej zarazy.

Ufamy, że?bramy piekielne Kościoła nie przemogą?i wołamy słowami modlitwy biskupa Mirosława Milewskiego ? Maryjo ? Ocalenie Ludu ? zaradź rozprzestrzenianiu się chorej ideologii LGBT.

                                                                                       

                                                                                               ( - )  Kazimierz Kapera

                                                                                        Prezes Polskiej Federacji

                                                                                  Stowarzyszeń Rodzin Katolickich