Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katolicka Poradnia Rodzinna

Szanowni Państwo!

Jeżeli macie problemy wychowawcze z dziećmi, przeżywacie osobiste trudności i kryzysy, potrzebujecie pomocy w poradzeniu sobie z trudną sytuacja lub takiej pomocy potrzebuje dziecko, które wychowujecie...   SKORZYSTAJCIE Z NASZEJ POMOCY!!!

Poradnia pragnie otoczyć opieką i służyć fachową pomocą rodzinom, które z różnych powodów nie potrafią rozwiązać swoich problemów. Pragniemy wspierać rodziny, kobiety w ciąży, samotne matki oraz wszystkie osoby, które się do nas zgłoszą.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej prowadzi poradnię, w której prawnicy, psycholodzy, pedagodzy, instruktorzy naturalnego planowania rodziny (lekarze) udzielają bezpłatnych porad w zakresie problemów dotyczących konfliktów małżeńskich, trudności wychowawczych, konfliktów pokoleniowych, naturalnych i zgodnych z nauką Kościoła katolickiego metod planowania rodziny.

Poradnia mieści się w siedzibie Stowarzyszenia w Kwidzynie przy ulicy Braterstwa Narodów 59

Informacji o udzielanych poradach można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 lub telefonicznie: 55 279 70 13 a także poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.