Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste ślubowanie pierwszaków

22 października 2015 przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia byli obecni na uroczystości ślubowania uczniów klasy I Katolickiej Językowo-Sportowej Szkoły Podstawowej Kwidzynie. Jest to już druga taka uroczystość w krótkiej historii naszej szkoły. Ślubowanie złożyło dziesięcioro dzieci klasy pierwszej. Zaproszenie do Członków Stowarzyszenia wystosowali Uczniowie klasy pierwszej.

Stowarzyszenie nadal prowadzi prace remontowe w budynku przy ulicy Braterstwa Narodów 59 mające na celu przygotowanie następnych pomieszczeń dla rozwijającej się szkoły podstawowej jak i dla szykowanego gimnazjum.

W ostatnim czasie przygotowano nowe pomieszczenia: świetlicę szkolną, pracownię komputerową, gabinet dyrektora a także zabezpieczono budynek przed zaciekaniem deszczu poprzez niezbędne naprawy dachu. 

Filmowe sprawozdanie z uroczystości na stronie szkoły.