Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polska nie z papieru

Pod takim tytułem ukazała się w Gościu Niedzielnym (Nr 12 rok XCVI z 24 marca 2019) recenzja Szymona Babuchowskiego tomiku wierszy Barbary Lipińskiej-Postawa "MOJA NIEPODLEGŁA I ZWYKŁE ŻYCIE". Barbara Lipińska-Postawa jest członkiem naszego Stowarzyszenia od chwili jego powstania. Obecnie pracuje jako psycholog w katolickiej szkole podstawowej i gimnazjum prowadzonym przez nasze Stowarzyszenie oraz pełni funkcję kierownika Placówki Wsparcia Dziennego prowadzonej przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej dla stu dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.