Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odpis podatkowy

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej jest Organizacją Pożytku Publicznego uprawnioną do otrzymania 1,5% podatku dochodowego, wg aktualnego wykazu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

KRS: 0000022620

Gwarantujemy zagospodarowanie przekazanych pieniędzy zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia. Publicznie rozliczamy wydane pieniądze w zakładce SPRAWOZDANIA na naszej stronie internetowej.

Działalność statutowa w Stowarzyszeniu prowadzona jest głównie w oparciu o pracę wolontariuszy. Cały zarząd pracuje społecznie, a koszty administracyjne zredukowane są do minimum.

Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Podejmowane zadania finansowane są ze składek członkowskich, darowizn i dotacji.

Fundusze z 1,5% podatku przeznaczamy na działalność statutową, głównie jako wkład własny w realizacji projektów współfinansowanych przez samorządy i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Obecnie prowadzimy klub seniora Silver Club dla osób potrzebujących dziennej opieki.

Bardzo dziękujemy za dar serca.

 

 Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP.