Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Loteria fantowa

W dniu 15 sierpnia 2014, podczas festynu w Korzeniewie nad Wisłą, Stowarzyszenie zorganizowało niecodzienną loterię, w której wszystkie losy wygrywały nagrody. Fanty były darowizną osób prywatnych i właścicieli kwidzyńskich i prabuckich sklepów.  Kto spróbował szczęścia w loterii nie odszedł zawiedziony. Dodatkową atrakcją dla osób, które wylosowały książeczkę ?Nasz Wielki Święty? wydaną przez nasze Stowarzyszenie i Bibliotekę Publiczną w Kwidzynie z wierszem o papieżu Janie Pawle II autorstwa Barbary Lipińskiej-Postawa, rysunkami dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych i pracami nagrodzonymi w konkursie ogłoszonym przez ks. Ignacego Najmowicza, były dedykacje autorki. Cały przychód z loterii przeznaczony został na prace remontowe szkoły katolickiej, która od 1 września zacznie funkcjonować w zabytkowym budynku przy ul. Braterstwa Narodów 59.

Tą drogą Zarząd Stowarzyszenia pragnie wyrazić gorące podziękowania Zarządowi PSS SPOŁEM w Kwidzynie, Elbo sp. j. Hurtownia papiernicza. Dzikowscy B.M.Ł, Biuroserwis Altravox Pro Agata Szarfemberg oraz wszystkim anonimowym darczyńcom.