Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przeprowadzka świetlic

Nowy rok 2017 rozpoczął się od zmiany miejsca dwóch z trzech świetlic socjoterapeutycznych prowadzonych przez nasze stowarzyszenie. Świetlice były prowadzone w lokalach wynajętych od samorządu kwidzyńskiego. Z powodu wejścia w życie przepisów określających warunki, jakie placówki opieki dziennej powinny spełniać, dwa lokale musieliśmy opuścić a jeden trzeba było w trybie pilnym wyremontować. Tak więc pierwsze dni stycznia poświęcone były na przeprowadzki. Obecnie placówki prowadzone będą w następujących lokalizacjach: Miłosna 1 (jak dotychczas), Szkoła Podstawowa nr 4  przy ul. Warszawskiej 13 i gimnazjum przy ul Hallera 5.

Ponieważ jesteśmy w trakcie przygotowywania pomieszczeń w naszym budynku przy ulicy Braterstwa Narodów 59, mamy nadzieję, że te prowizoryczne warunki nie będą długo trwały.