Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wigilia dzieci ze świetlic 2016

Po przywitaniu przybyłych przez Kierowniczkę Świetlic, Panią Halinę Grabarek,  dzieci przedstawiły przygotowane przez Barbarę Lipińską-Postawa jasełki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po występach dzieci, Prezes Fundacji Opiekuńczej Małgorzata Ryłko wraz z Zarządem Fundacji w osobach  Anety Muskały, Alicji Fijałkowskiej, Agnieszki Kuniec, Barbary Koplin, Renaty Bednarskiej i Mirosławy Żóchowskiej przekazała świąteczne podarunki wszystkim dzieciom.

Po wspólnym posiłku było śpiewania kolęd i przekazanie sobie życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2017.

Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tej, jakże miłej, uroczystości pragniemy serdecznie podziękować. Szczególne słowa podziękowania dla Fundacji Opiekuńczej składamy na ręce Pani Prezes Małgorzaty Ryłko za wielokrotnie udzielane wsparcie dzieciom w naszych świetlicach (obozy sportowe, wycieczki, obozy profilaktyczne ?Bliżej dziecka i rodziny?, zakup okularów, wsparcie finansowe).

Pragniemy także wyrazić tą drogą podziękowania dla wolontariuszy poświęcających swój czas dzieciom pomagając im w nauce, organizując zabawy i wypoczynek, bez których trudno by było zapewnić dzieciom najlepszej opieki.

 

Wręczenie upominków Wolontariuszom