Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po co nam nowa, światowa rewolucja

Wychowanie
Aby szybko zmienić mentalność ludzi, zaczyna się od narzuconego z góry genderowego wychowania dzieci. Rodzice mają być pozbawieni prawa do wychowywania swoich dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Sprzeciwianie się genderowemu wychowaniu ma być karane jako forma poważnej dyskryminacji. Za tym idzie legalizacja związków tej samej płci i w ramach ?równych praw? zezwolenie na adopcję i wychowywanie dzieci. W szkołach od najmłodszych klas ma obowiązywać edukacja seksualna, zawierająca promocję zachowań homoseksualnych, pełną swobodę seksualną oraz prawo do ?wolnego wyboru? (aborcji). Ideologia ta niszczy rodzinę, która jest fundamentem społeczeństwa. Niszczy też dzietność. Jest skierowana przeciwko chrześcijaństwu, a zwłaszcza przeciwko nauce Kościoła katolickiego.
 
Czy to naprawdę dzieje się u nas?
Wielu wydaje się, że takie ?zwariowane? poglądy nas nie dotyczą i nie można tego traktować poważnie. Nic błędniejszego! Otóż Rada Europy przyjęła konwencję o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Posługując się krzywdą kobiet, której wszyscy się sprzeciwiamy, dokument ten jednoznacznie definiuje gender i wymusza wprowadzenie jej zarówno do ustawodawstwa, jak i w życie społeczne. Pomimo licznych protestów polski rząd konwencję tę podpisał, co rozpoczęło przygotowywania do jej ratyfikacji. Obserwujemy już pierwsze kroki dostosowywania polskiego prawa do założeń tej konwencji. Za olbrzymie pieniądze są prowadzone szkolenia w zakresie równości płci dla pracowników administracji państwowej. Zatwierdzono Rządowy Program Równościowy. W Sejmie pojawiła się propozycja ustawy o zapobieganiu dyskryminacji, ewidentnie eksponująca ?prawa seksualne?.
 
Gender w polskiej szkole
Rozpoczyna się batalia o nauczanie gender w szkole. Edukatorzy seksualni z ?Pontonu? (grupy działającej przy Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny), łódzkiej fundacji ?Jaskółka? oraz nieformalnej grupy ?Nawigator? są wpuszczani do polskich szkół. Trzeba wielkiej odwagi i determinacji rodziców, aby powstrzymać ten atak na ich dzieci. To dzieje się dzisiaj i być może dotyczy Waszych dzieci i wnuków. Natomiast ratyfikacja konwencji zmusi do zmiany programów szkolnych i przedmiotu ?Wychowanie do Życia w Rodzinie?.
 
Program równościowy w polskich przedszkolach
Tej jesieni z dofinansowaniem 1.5 miliona złotych w 86 przedszkolach w Polsce wprowadzono program unijny ?Równościowe przedszkole?. Polskie dzieci (4 ? 6 lat) są uczone, że nie ma różnic między chłopcem i dziewczynką, a płeć można wybrać tak samo, jak toaletę, do której chce się chodzić. Zachowania homoseksualne są przedstawiane jako naturalne i typowe. W programach pojawiają się pseudorodziny z dwoma tatusiami lub dwiema mamusiami. Ale absolutnie zabronione są zabawy w małżeństwo i ?tradycyjną? rodzinę, gdzie mama i tata pełnią odmienne role.
 
Uczmy się od sąsiadów
Powinniśmy wiedzieć, co dzieje się w innych krajach Unii Europejskiej. W Anglii zamknięto wszystkie ośrodki adopcyjne (chrześcijańskie oczywiście), które odmawiały adopcji homoseksualistom. Wielu psychologom, kapłanom i rodzicom wytacza się sprawy sądowe za ?dyskryminowanie mniejszości seksualnych?. Dotyczy to także nauczycieli oraz właścicieli hoteli i pensjonatów. We Francji w obronie naturalnej rodziny i praw rodzicielskich na ulice Paryża wyszło 1,5 mln ludzi. Nie powstrzymało to lewicowego rządu od zrównania związków osób tej samej płci z rodziną. Dzisiaj szykanuje się merów i innych urzędników państwowych, którzy udzielanie małżeństwa parom jednopłciowym uważają za sprzeczne z sumieniem. Zdelegalizowano organizację, która zorganizowała wielkie marsze w Paryżu, uznając za przestępczą, a wobec jej członków wprowadzono poważne restrykcje w tym grzywny, sprawy sądowe, a nawet więzienie. Za noszenie bluzki z sylwetką mamy, taty i dwojga dzieci grozi areszt i grzywna. Liderzy organizacji prorodzinnych zaczęli się tak bardzo obawiać o bezpieczeństwo swoich rodzin, że niektórzy nawet zmienili nazwiska. Rodzice utracili prawo do ochrony swoich dzieci przed tą antychrześcijańską ideologią. Dzisiaj mówią, że wyszli na ulice za późno.
 
?Mowa nienawiści?
Środowiska promujące ideologię gender rozpoczęły kampanię przeciwko ?mowie nienawiści?. Zarzut jest kierowany wobec chrześcijan, a zwłaszcza katolików, którzy nie akceptują zachowań homoseksualnych. Na przykład w USA wykonano spis wszystkich organizacji szerzących ?mowę nienawiści?. Obok ewidentnych terrorystów znalazły się na niej znane od lat, prężnie działające organizacje prorodzinne. W Polsce także już pojawia się ta argumentacja.
 
Seksualizacji dzieci
Programy gender jednoznacznie prowadzą do seksualizacji dzieci. To musi prowadzić do ich molestowania. Programy edukacji seksualnej, które 8 - 12 letnie dzieci uczą technik współżycia i antykoncepcji prowadzą do ich molestowania. To nie przypadek, że poseł Palikot złożył inicjatywę ustawodawczą, aby obniżyć wiek dziecka, z którym prawo pozwala  współżyć.
 
Atak na kościół i kapłanów
W tym kontekście należy spojrzeć na atak medialny na Kościół katolicki. Podobne działania miały miejsce w wielu krajach, gdzie rozpoczynała się rewolucja genderowa. Najlepszym tego przykładem są Stany Zjednoczone i Francja. Na światło dzienne wyciągane są, niewątpliwe bardzo złe, chociaż bardzo rzadkie przypadki pedofilii księży. Atakuje się biskupów i kapłanów, na dodatek najczęściej bez żadnych dowodów. Opluwa się abp. Hosera, który jest lekarzem i znakomicie wie, o co w tym wszystkim chodzi. Ośmiesza się kazania abp. Michalika, bezczelnie sugerując, że popiera wykorzystywanie seksualne dzieci.
Dlaczego się to robi? Otóż Kościół katolicki jest obecnie jedynym, liczącym się  zdecydowanym przeciwnikiem rewolucji genderowej. Jednak zniesławieni i pozbawieni autorytetu biskupi i kapłani stracą prawo głosu i nikt ich nie będzie słuchał. O ile w ogóle odważą się jeszcze cokolwiek powiedzieć na temat ludzkiej płciowości. Owce bez pasterzy będą bezbronne. I o to właśnie chodzi!
 
Czy Polska ma być pierwsza?
Żaden kraj europejski jeszcze nie ratyfikował konwencji ?genderowej?. Wydaje się, że feministki chcą, aby pierwsza była właśnie katolicka Polska, ojczyzna Jana Pawła II. Rząd konsekwentnie, krok po kroku prowadzi przygotowania. Jeśli obecna większość parlamentarna konwencję tę ratyfikuje, niezwykle trudno będzie się z niej wycofać. Może się to stać bardzo szybko i już w przyszłym roku komisarz europejski będzie egzekwował pełne dostosowanie się nas wszystkich do prawa równościowego. Stracimy reszki demokracji oraz prawa do ochrony własnych rodzin i naszych dzieci!
 
Rewolucja antropologiczna
Papież Franciszek ekspansję ideologii gender nazwał ?rewolucją antropologiczną?. Tak rzeczywiście jest. Ideologia ta sięga głębiej niż komunizm, niszcząc tożsamość osoby ludzkiej oraz podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina. Jest ona jednoznacznie skierowana przeciwko chrześcijaństwu.
 
Brońmy się i to szybko!
Musimy się przed tym energicznie i skutecznie bronić. Każde dziecko ma prawo do mamy i taty. Mówmy o tym głośno. Nie dawajmy się prowokować. Jednoznacznie brońmy Kościoła i naszych duszpasterzy. Rozmawiajmy na temat tych zagrożeń w rodzinach, z przyjaciółmi. Przekonujmy młodych. Rozmawiajmy w posłami. Żądajmy ochrony rodziny, opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny. Protestujmy przeciwko ratyfikacji tej konwencji. Nie pozwólmy pozbawić nas prawa do wychowywania naszych dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie jest nam potrzebna kolejna rewolucja.
 
Sami nie wygramy
Staramy się ukazywać to wielkie zagrożenie. Przygotowujemy spotkania dyskusyjne, konferencję w Sejmie oraz wiele wypowiedzi i publikacji, aby jak najszerzej informować społeczeństwo. Prosimy, zwróćcie uwagę na ten problem i zdecydowanie reagujcie, dopóki jest jeszcze czas. Jeśli teraz nie będziemy głośno protestować, później możemy mieć sytuację podobną do Francji, gdzie podczas marszu w obronie rodziny siły porządkowe zaatakowały gazem łzawiącym rodziców z dziećmi.
 
Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspomagają. Dzięki Wam możemy zabierać głos w tak ważnych sprawach i chronić nasze dzieci. Bardzo liczymy na pomoc Przyjaciół.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim,
którzy pomagają ratować życie!

W imieniu KPLŻ
Ewa Kowalewska

Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska